kerst-eindhoven-3eindhoven-centrum-piazzaeindhoven-centrum-lichttorenindhoven-strijp-s-klokgebouwkerst-eindhoven-4kerst-eindhoven-2eindhoven-markt-terraskerst-eindhoven-1

Rock 'n Roll Meeting

Locatie: Van Doorne kiosk, Eindhoven

Vrijdag 18 juli van 20.00 tot 0.00 uur en zaterdag 19 juli van 14.00 tot 0.00 uur verandert het Stadswandelpark in Eindhoven in een Rock 'Roll-plein tijdens de jaarlijkse Rock 'n Roll Meeting. Dat betekent petticoats, vetkuiven, oldtimers en natuurlijk livemuziek. Vanaf 14.00 uur treden rockabilly en rock 'n roll bands uit Nederland, Europa en de USA op. 

Eindhoven_rock-and-roll-wilhelminaplein

Daarnaast is er ruimte voor een markt waar kleding, sieraden, cd's en dvd's te krijgen zijn, en natuurlijk eten en drinken. Er is een show van 60er-jaren auto's en motoren en tevens zal kapper ElfElf weer als vanouds midden op het plein te vinden zijn om het haar van bezoekers in rockabilly stijl om te toveren. De toegang tot de Rock 'N Roll Meeting is gratis.

Eindhoven_rock-and-roll-meeting

Eindhoven gefilmd met een drone

Eindhoven vanuit een ander perspectief - gefilmd met een drone